Červen 2009

*PPP* -> První Prázdninové Pondělí O:) (podruhé)

29. června 2009 v 21:24 | Tewez..* |  Diary
Jakoby před chvílí jsem psala tehle článek, a on už je to rok...

Zatím jsou prázdniny plný srandy. Včera večer se pro mě stavili kluci ze třídy. Já pohodička koukám na přátelé a oni, jestli jdu ven... Chvíli mě překecávali, ale nakonec ukecali. (ostatně jako vždy. Teda, podle toho k čemu, že :)) Však to znáte, když někam spěcháte, každá ponožka jiná, řasenka zapíchnutá v oku a nevyžehlený lokny mi lezly z pod kšiltovky. Ale tak nevadí ;)
Venku samozřejmě nepopsatelná sranda. hu dže, jasňééé ^^ byste to prostě museli vidět :)

Dneska jsem byla s nejlepší kamarádkou u kamarádky, trochu zanadávat na ty podivný případy, co si nechávaj říkat kluci (v horším případě chlapi, borci nebo týpci) Hráli jsme badbington (Kdo mi poradí, jak se to píše, dostane ode mě diplomek! :D), šipky, dali jsme si nanukáč a další horu jídla a váleli se v chatce. Najendou čumim, hu dže, jasňé ^^ Přijeli kluci. Po chvíli jsme využili bazénu a skočili do tý ledový vody. Sranda(zcela nečekaně!), moc jsme si to užili a doufám, že to nebylo naposled.
A vysvědčení? V pohodě, jako minulej rok :) A co vám?

Nejdřív jsem si říkala, že prázdniny budou jedna velká nuda. Ale teď mám najednou plánů až moc a celý mě to začíná dost bavit. tak já se zase někdy ozvu :)

P.S.: Dole máte nějaký fotky, protože pochybuju, že někoho zajímaj ty kecy.