Září 2008

Poslední letní den ^^

22. září 2008 v 17:14 | Tewez..* |  Diary
... a přitom počasí říká, že je jeden z těch studenejch podzimních dnů..
Celej blog.cz mi něják blbne a nejde mi ani změnit design a nemám chuť to zkoumat, ptz mě to stejně moc nebaví xD Teď " na podzim " je všechno divný a smutný. I přesto mam momentálně fajn náladu. :) Ikdyž jsem dneska totálně pos*ala písemku ze zemáku [koho furt má bavit nějaká Asie..?] Čeština mi taky už nějak nejde a o matice ani nemluvim..
Včera Chelsea remizovala s manchestrem utd 1:1 a zatim vede tabulku, takže taky spokojenost. Navíc zase začal HOKEJ ^^ a domácí zápasy jsme zatím oba vyhráli a hokejsti pořád stejně sexy :D Sakra, co víc si přát? ;)
Akorát mě štve ten sterotip.. To se ráno po sedmý konečně vyhrabu z postele, vyčistim si tlamču, zapnu Óčko, ustrojim se, namaluju a letim do školy. Ve škole pořád stejný učitelé a trapný spolužáci, přitáhnu domů, úkoly, pár hodin volnosti a pak abych šla spát xD Dneska celý odpoledne vegetim na gaučíku nebo u complu a nemyslim na to, že se za chvíli budu muset jít učit na chemii nebo nějakou takovou blbost, kterou k životu potřebovat stejně nebudu. Možná... :D
No nic, jak vidíte blog mě už vážně nebere, ale samozřejmě čtu moje oblíbený blogy jako třeba DenYsky, Lucinky, chiq nebo Madlinnka.. :)
Mějte se fájn ;D
Tewez..*

Všechno při starym..

13. září 2008 v 12:03 | Tewéz |  Diary
Ozývám se po dvou tejdnech. Páni, letí to.. Omlouvám se, že jsem nic nepřidala, ale nejdřív jsem měla v complu trojskýho koně (já vim, sem šikulka xD), muselo se všechno nějak přenastavovat, a když už se zdálo, že je všechno v pohodě, tak mi compl furt ukazuje, že je málo místa na disku, což je samozřejmě uplnej nesmysl. Jen tak pro zajímavost, mám volný 3 MB a to tady mam jenom pár fotek, obrázků a icq. Nevim čim to je a brácha nemá čas.. Žádnou hudbu v complu nemám, když tam není paměť, takže poslouchám jenom rádio, kde snad každou hodinu opakujou, že je zima. Videa na youtube se šíleně sekaj a net je taky pomalej. Nejde mi ani změnit design.. Navíc na počítač už není tolik času jako o prázkách, to se ví.
Ve škole je to skoro stejný - až na ty lidi. Samý učení, trapný učitelé který nic nedokážou vysvětlit, hromada domácích úkolů a hlavně NUDA. O přestávkách poslouchám step up A rockstar, dělám blbosti po zvonění na chodbě nebo mávám na spolužáky ve třídě. Asi si už zvykli..
Joo a bude HOKEJ. Konečně. Náš <3 Zůstnane většina našich hráčů - bohužel né můj idol. Ta moje největší platonická a dětská láska. Éh.. Strašně se těšim, už příští středu hrajou doma, jupí :D
To by bylo vše, ale ještě bych vám chtěla říct ... ↓